Draudimas keliasi į internetą

draudimai-internetuDraudimo pradžia buvo dar 14-17 amžiuose, kuomet pradėjo steigtis pirmosios draudimo įmonės. Su laiku, iki pat 21-ojo amžiaus pradžios, draudimas vis plėtėsi, atsirado vis daugiau draudimo rūšių, kol tiesiog ši sritis buvo visiškai išbaigta. Tuomet plėtimuisi erdvės neliko, kol prasidėjo informacinių technologijų era.

Prasidėjus milžiniškos spartos informacinių technologijų tobulėjimui, pradėjo sparčiai tobulėti kompiuterinės technologijos, kol galiausiai buvo išrastas internetas. Internetas sparčiai pradėjo tobulėta 21-ojo amžiaus pradžioje. Per keletą metų buvo atlikta įspūdinga pažanga, kol galiausiai, dauguma žmonių suprato, kokia aukso gysla gali tapti internetas, tad vis daugiau įvairiausių dalykų pradėjo keltis į internetą. Įvairūs dienraščiai pakeitė tikrus laikraščius, pokalbių kambariai pakeitė susitikimus su draugais, o žaidimų svetainės pakeitė lakstymą lauke. Vis dėlto, supratę apčiuopę aukso gyslą buvo absoliučiai visi, tad į internetą pradėjo keltis visos verslo priemonės. Viena iš jų – draudimas.

Iki draudimui persikeliant į internetą, jo populiarumas tikrai nebuvo didelis. Žmonės tiesiog gailėdavo pinigų draudimui, arba tiesiog neturėdavo laiko, skirti pusę dienos draudimo rinkimuisi. Vis dėlto, draudimo persikėlimas į interneto erdvę padarė šiokį tokį perversmą. Draudimas internetu pradėjo sparčiai populiarėti, o visą šį procesą nusprendę suaktyvinti draudikai internetu besidraudžiantiems žmonėms pradėjo taikyti įvairiais akcijas ir nuolaidas, kas tiesiog ypatingai padėjo draudimo populiarėjimui. Absoliučiai visos draudimo rūšys pagal populiarumo reitingus vis kilo aukštyn, ir bent jau žvelgiant į dabartines tendencijas, panašu, jog šis kilimas neatslūgs dar mažiausiai bent keletą metų, o galbūt net ir visą dešimtmetį.

Viską sudėjus, persikėlimas į interneto erdvę draudimui buvo tiesiog išsigelbėjimas. Draudimas buvo vis labiau mirštantis dalykas, jo populiarumas blėso ne metais, o mėnesiais. Vis dėlto, po persikėlimo į interneto erdvę draudimo situacija tiesiog apsivertė aukštyn kojomis. Dabar draudimas su kiekviena diena didina savo pardavimo reitingus, žmonės vis noriau draudžiasi, nes žinant faktą, jog galima apsidrausti bet kurioje vietoje ir bet kokiu metu, o dar pridėjus ir tai, jog internete kainos yra mažesnės nei draudžiantis realiai, draudimasis internetu tampa tiesiog puikiu variantu kiekvienam žmogui.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s